BodySpin

 

שיטה עוצמתית של רפואת תדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות, המאפשרת ריפוי עמוק ומהיר וטיפול בעצמינו ובאחרים.

קורסי ההכשרה מועברים ברחבי העולם ובארץ על ידי מורים מוסמכים.

“העבודה בשיטה נעשית מתוך התודעה הגבוהה וחוכמת הגוף של האדם, מאתרת במהירות, בקלות ובדיוק את שורשי הקושי בחייו על כל רבדיהם (הפיזי, הנפשי, הרוחני והסביבתי) ומאפשרת איזון”  ד״ר לוין

השיטה משתמשת בבדיקת שריר קינסיולוגית, מטוטלת וטכנולוגית הוורטקס – כרטיסים אנרגטיים המעמיקים את איזון הגוף ומנטרלים תופעות סביבתיות פוגעניות.

השיטה מטפלת בחיבור לנשמה, לייעוד והגשמה, שיפור מערכות יחסים (עם עצמי והאחרים), איזון אנרגטי של מערכות הגוף, שחרור כאב, שחרור דפוסים רגשיים, הקלת תסמינים בהפרעות שינה, אלרגיות וקשיי למידה, איזון הבית, איזון העסק ועוד.

הלימודים משלבים ידע תיאורטי והתנסות חווייתית ובסיום תהליך ההכשרה מזכים בתעודה מטעם ארגון LIFE ALIGNMENT העולמי

“מרגע שפגשתי את “איזון חיים”, חיי עלו על המסלול. אני מופתעת שוב ושוב מהשינויים המתרחשים בחיי ובחיי המטופלים. זה נראה לי כמו נס ואני לומדת שהריפוי אפשרי ונגיש לכולנו” תלמידה משתפת

לימודי השיטה מתאימים לכל מי שמרגיש/ה את הקריאה להתחבר ולהשתמש בשיטה עתידנית ומשנה חיים זו.

קורסי ההכשרה מתקיימים לאורך כל השנה, ובנוסף 3 פעמים בשנה מתקיימים בישראל מפגשי העמקה מקצועיים עם המאסטר הילר ד”ר ג’ף לוין.

 

נקודת איזון

שיטת ‘איזון חיים’ מאפשרת להתחבר לעצמי הגבוה ולאחזר מידע מהתודעה הגבוהה דרך הסרת מסננים והשתקת הביקורת הפנימית. לשם כך משתמשים במטוטלת, במבחן שריר ובכרטיסי וורטקס. “השיטה מסייעת לנו לפגוש את הפנים הרבות של חיינו”, אומר מייסד השיטה, ד”ר ג’ף לוין

“שיטת ‘איזון חיים’ אינה רק טכניקת ריפוי, אלא גם מסע גילוי ייעודנו כאן, על פני האדמה היפה הזאת”, אומר ד”ר ג’ף לוין, מייסד שיטת ‘איזון חיים’. “השיטה הפכה למשפחה כלל-עולמית, וחבריה מנחילים אותה ב- 14 ארצות. כולם מחוברים זה לזה בכוח האהבה ושיתוף הפעולה, ולקחו על עצמם לרפא את העולם הפנימי והחיצוני שלנו”.

עקרונות השיטה פשוטים וקלים ליישום – צריך רק אמונה ורצון. לפיכך, כל אחד יכול ללמוד ‘איזון חיים’ – הן לצורך מקצועי של עבודה כמרפאים והן לצורך ריפוי עצמי ושל בני המשפחה.

בעקבות הקריאה

ד”ר לוין הוא אדריכל, הילר ונטורופת; אדם צנוע שנולד בדרום אפריקה ובגיל 17 הגיע לישראל, בין היתר כדי להתנדב לחטיבת הצנחנים. במהלך שירותו הצבאי פגעה בו מחלת מעיים קשה, שליוותה אותו במשך שנים רבות. לדבריו, “הכאב היה בן לווייתי הקבוע”.

הצורך לחפש מזור לכאב הוביל את ד”ר לוין ללמוד שיטות ריפוי שונות. תוך כדי עבודתו כאדריכל הוא עבד בערבים כהילר. לאחר כמה שנים הוא הרגיש את הקריאה בתוכו לכונן שיטת ריפוי ייחודית שנקראת “איזון חיים”, ובאנגלית: “Life Alignment”. שלב אחרי שלב התקבלה השיטה, והשנה קיבלנו דרכו את מודול 6.

כבר יותר מ- 20 שנה ד”ר לוין מלמד את השיטה בעולם. פיליפה לובוק כותבת בספרה “איזון חיים”: “האנשים המצטרפים לעבודה הם חלק מקבוצת נשמה – יש חיבור. כל אחד מאיתנו הוא חלק מהתזוזה הגדולה של התודעה המתחוללת ממש עכשיו על פני הכדור שלנו. לפיכך, חשוב כל כך לעבוד כקולקטיב; מחוברים ותורמים כשלם מאוחד”.

שלב אחר שלב

השיטה מודולרית וכל שלב לימוד מאפשר נגישות למידע ספציפי וגבוה יותר. להלן שלבי השיטה.

בודי ספין- לימוד יסודות השיטה – טכניקת בדיקת שריר ומטוטלת, זיהוי חוסרי איזון במערכות הגוף המרכזיות, איזון החוסרים בעזרת שימוש בכרטיסים הראשיים של השיטה (זרע החיים ותהודה) במרכזים שהם שערים לכניסה וליציאה של אנרגיה לשם ריפוי וכן עבודה עם שחרור רגשי.

מודול 1- העמקת טכניקת העבודה ולימוד איברים נוספים בתוך מערכות הגוף שנלמדו בשלב הקודם, כולל איזון חוליות עמוד השידרה ואיזון מעגלים חשמליים (תקשורת בין איברים).

מודול 2- העמקה והרחבה של האיזון הרגשי ועבודה עם איברים אנרגטיים (צ’אקרות וגופים עדינים).

מודול 3- איזון דפוסים רגשיים היושבים בשורש חוסר האיזון, הפעלת תדרים, התמרת כאב וחידוש הגוף ברמה התאית.

מודול 4- איזון עם המקרוקוסמוס – מערכת היחסים עם הסביבה החיצונית והפנימית, למשל, כוכבי לכת, צבעים, יסודות, הפעלת DNA וגוף האור.

מודול 5- איזון עמוק של תאי הדם, של המערכת החיסונית, של הצ’אקרות המתקדמות ושל הקרניים הקוסמיות.

מודול 6- איזון ברמות הרוחניות הגבוהות ביותר של החיבור לעוצמה הפנימית ושחרור דפוסים רעילים מרמת הנשמה. איזון החיבור לספריה האקאשית וניקוי קארמתי.

וורטקס- יישום טכנולוגיית הוורטקס, הכוללת כרטיסים אנרגטיים רבים לאיזון הגוף הפיזי, המזון, המים, הקריסטלים והמרחב.

איזון הבית- שחרור וריפוי חסמים שנגרמו על ידי אנרגיות מזיקות ונושאים אישיים בלתי פתורים. כך יוחזרו ההרמוניה, הבריאות והחיוניות לבית.

איזון העסק- יצירת מרחב מקודש לתמיכה באירגון או בעסק למימוש מטרותיו וחזונו, מיפוי המבנה הארגוני הפנימי והחיצוני וזרימת האנרגיה בין בעלי התפקידים לפרויקטים ואיזונם.

שינוי גודל גופנים