היו שרירנים ואינם!

With 0 Comments, Category: איזון חיים, מאמרים,

כתבה: חוה מאיר

איך ‘איזון חיים’ של ג’ף לוין השפיע על חיי ו- Body Spin בפרט.
מזה כשמונה שנים בכל ביקור רגיל אצל רופא הנשים שלי שמעתי את אותו המשפט: “יש לך שרירנים (מיומות) ברחם והם בערך בגודל של 8-9 שבועות, חייבים לעקוב אחריהם כי במידה וזה יגדל נצטרך להוציא לך את הרחם”.
מיותר לציין עד כמה רע עושה משפט כזה לכל אישה. הרחם הינו המקום בו נוצרים חיים, זו הנשיות שלי כאשה ונכון  שאין לי כוונה להביא עוד ילדים לעולם אך בהחלט זה עניין של נשיות ויצירה ועם זה לא מתעסקים, לי זה עשה ממש רע בפרט שהרופא דיבר על זה כאילו זה עניין של מה בכך, ברור, הוא סוג של טכנאי מה אכפת לו להוציא לי את הרחם עבורו זה מקצוע ונשמתו אינה נפגעת.
לפני כחמש שנים החל תהליך הלמידה שלי. למדתי Body Spin ותוך כדי הסטאז’ לאחר ביקור נוסף אצל רופא הנשים בו הוא ניסה לשכנע אותי לעבור ניתוח להוצאת הרחם, החלטתי: כעת אני אתמקד בשרירנים ובאופן עיקש שארך כחצי שנה שבה בינתיים למדתי את מודול 1 ומודול 2, הודעתי לעולם שאני מעלימה את השרירנים.
הטיפולים היו ממש אינטנסיביים במרווחים של יומיים שלושה ולפעמים אף יום יומיים, עלו רגשות ומצבים בחיי שלא תמיד הבנתי את הקשר שלהם לשרירנים אך הייתה בי אמונה שלמה ובטחון שאם זה עולה זה רלוונטי.
כעבור חודשים ספורים נשלחתי ע”י רופא הנשים לאולטרה סאונד כדי לבדוק את הגודל המדויק של השרירנים. הגעתי לבדיקה שאותה ביצעה טכנאית מדופלמת עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה ותוך שהיא מבצעת את הבדיקה היא שואלת אותי לפתע ואני מצטטת “מי אמר לך שיש לך שרירנים? אני לא רואה כלום”.
הייתי בהלם מעצם השאלה נכון שקיוויתי אך בכל זאת.. הרי זה מה ששמעתי במשך 8 שנים.
“אנא בדקי שוב”, ביקשתי ממנה ואכן היא חזרה ובדקה וגינלית ובדקה חיצונית וכלום, נאדה,
“אין לך שרירנים, הכל תקין, תאמיני לי שאני יודעת מה זה שרירנים”, כך היא ענתה.
מה אומר לכם הייתי מאושרת וכמעט שקפצתי ונישקתי אותה מרוב שמחה.
יצאתי מהמרפאה בצעדי ריקוד ואושר והודיה ענקית ליקום על שהכניס לחיי את שיטת ‘איזון חיים’ של ג’ף לוין ואפשר לי לטפל בעצמי ולחסוך מעצמי את חווית אובדן הנשיות וניתוחים מיותרים.

ממליצה לכל אחד ואחת מכם לא להרים ידיים ולבוא ולהתנסות בשיטת הטיפולים הזו ולהאמין באמונה שלמה שאכן גוף ונפש אחד הם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים