כרטיסי הוורטקס הם תוצר שהגיע בעקבות מחקר של שנים רבות בתחום הזיהום הסביבתי והשפעתו על הגוף שלנו.

הזיהום הסביבתי כולל קרינה אלקטרומגנטית (ממחשבים, מיקרוגל ומכשירים חשמליים אחרים), קווים גאופטיים (מתחים תת-קרקעיים), וזיהום אנרגטי.

מטרת הכרטיסים היא לאזן ולנקות את כל האנרגיות השליליות הללו, ליצור סביבה יותר הולמת, הרמונית ומוארת לאדם ולגופו, ובמקביל לשפר את החיות, הבריאות וההרגשה הטובה (הסינים הבינו מזמן את האפקט שיש לסביבה על חיינו ופיתחו תורה שלמה בתחום בשם פנג-שואי).

כרטיסי הוורטקס תוכננו לאזן כל היבט בסביבתנו בנוסף לריפוי גופנו:

ביתנו וסביבת עבודתנו – איזון השדות האלקטרומגנטיים, הקווים הגיאופטיים, זיהומי אוויר ואנרגיה, אנרגיות שליליות ושיפור איכות האוויר. (בבניינים בהם הסביבה לא מאוזנת או מזוהמת אנשים יחושו עייפות, חולשה, חולי, אי-שקט ולפעמים דיכאון). זה יכול להיגרם ע”י קרינה אלקטרומגנטית.

המזון והמים – מעשיר, מאזן ומנטרל את השפעת התוספים הכימיים, חומרי ההדברה, הנדסה גנטית והחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית (כמו מיקרוגל, תנור אפיה חשמלי וכו’).

טלפונים אלחוטיים, טלפונים סלולריים, אינטרנט, כבלים – מאזן ומנטרל את השדות האלקטרומגנטיים השלילים והתדרים הנמוכים הנוספים שאנו קולטים ממכשירים אלו.

הגנה אישית – הכרטיסים מספקים הגנה אישית משדות אלקטרומגנטיים בזמן נסיעה במכונית, חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית ממחשבים, טלוויזיה, משדרים ושאר מכשירי החשמל הביתיים, כמו כן מאנרגיה שלילית של אנשים ומחשבות רעות (כעס, קנאה, עין הרע וכו’).

האדמה והצומח – הכרטיסים מנטרלים זיהום סביבתי ומאזנים את השפעת הקווים הגיאופטיים (רשת קווי המתח התת-קרקעיים- רשת הרטמן וקרי – היוצרים הפרעות אלקטרומגנטיות המזיקות במיוחד בצמתים בהם הם נפגשים).

הכרטיסים משמשים גם לטעון אנרגטית ולהעלות את האנרגיה החיובית בירקות, מזון, מינרלים, מים וכו’.

ריפוי בגוף האדם – הכרטיסים בעלי יכולת מוצגת לרפא את הגוף, להקלת כאבים, ליישר את השלד, לאזן איברים ומערכות בגוף, צ’אקרות ושדות אנרגטיים עדינים.

שיטת ה- BAT – שיטת ריפוי המשתמשת בנקודות וורטקס אנרגטי על הגוף המהוות גישה לשדות האנרגיה של איברים, בלוטות ומערכות בגוף, משמשת להערכת ההשפעה המדויקת של כרטיסי הוורטקס על הגוף והסביבה. השיטה תשמש כאמצעי להדגמת כרטיסי הוורטקס במהלך סדנאות הוורטקס.

שינוי גודל גופנים