שיטת ‘איזון חיים’ היא שיטה עוצמתית של רפואת תדרים לאיתור ושחרור מתחים וחסימות אנרגטיות ורגשיות, המאפשרת ריפוי עמוק ומהיר לטיפול בעצמנו ובאחרים.

השיטה פותחה ע”י המאסטר הילר ד”ר ג’ף לוין מקנדה ומטפלת במגוון רחב של תחומים:

איזון אנרגטי של מערכות הגוף

שחרור כאב פיזי

שחרור דפוסים רגשיים

הקלת תסמינים בהפרעות שינה, אלרגיות וקשיי למידה

שיפור מערכות יחסים- עם עצמנו ועם האחרים

חיבור לנשמה, ליעוד ולהגשמה

איזון מטרות חיים (Life Purpose)

איזון הבית

איזון העסק

השיטה מבוססת על ההבנה שגופנו הינו אורגניזם מופלא, המאחסן ומביע את המהות שלנו.

כמו מערכת השמש שלנו והיקום כולו, גופנו הוא מבנה מורכב של תבניות אנרגטיות, המקושרות זו לזו במערכות יחסים מיוחדות והדוקות. כל תא בגוף וכל תבנית רוטטים בתדר שונה וכולם יחד עובדים כשלם מאוחד. כאשר מערכות היחסים בין החלקים מתערערות, אנו חווים חוסר-נוחות או מחלה.

הסיבה לרוב בעיותנו הגופניות היא מנטלית-רגשית: התאים נושאים תדרים של קונפליקט רגשי או אירוע מהעבר שנשאר בתוכנו “לא פתור”, עד שהגוף בחוכמתו שולח שליח – תסמין (סימפטום) כדי לספר שהמערכת שלנו יצאה מאיזון ושהגיע הזמן לשחרר אמונה או רגש לא פתור. כדי לחולל שינוי מתמיד, עלינו להתמיר את התדר הנוכחי לתדר אחר. לדוגמא: התדר של תחושת אי-מסוגלות יכול להפוך, כשהוא מותמר, לתדר של תחושת ביטחון עצמי.

הריפוי הוא, למעשה, איזון מחדש של אנרגיות גוף-נפש-רוח ושל מערכות היחסים בין התבניות האנרגטיות. לכן, עלינו לזהות את הסיבה השורשית לחוסר האיזון.

בשיטת ‘איזון חיים’ נעזרים בבדיקת שריר קינסיולוגית ובמטוטלת לשם זיהוי חוסר האיזון ולבירור העדיפות לטיפול.

שערי הגוף – מרכזי הוורטקס

הגוף, כל היבטי ההוויה שלנו ואנרגיית היקום, מחוברים יחדיו באמצעות סדרת שערים אנרגטיים, המכונים מרכזי וורטקס (מערבולת – vortex) וממוקמים קרוב לצ’אקרות.

כאשר שערים אלה פתוחים ומאוזנים, הם מאפשרים זרימת אנרגיה מהיקום (מקרוקוסמוס) אל הגוף (מיקרוקוסמוס). דרך שערים אלה, אנרגיה חסומה יכולה לעזוב את הגוף ואנרגיה מרפאת יכולה להיכנס אליו.

שיטת ‘איזון חיים’ מהווה “תוכנה” הכוללת את התדרים, את מפת שערי האנרגיה ואת נקודות הגוף (body points), שהן מערבולות אנרגיה הקשורות לשדה האנרגיה של איברים ומערכות הגוף.

הריפוי נעשה באמצעות פתיחת השערים – מרכזי הוורטקס, לאנרגיות המתאימות הנחוצות לגופנו ולמהותנו. זהו תהליך מסונכרן, הדורש הבחנה מדויקת. מידע זה אינו מבוסס על הבנה מנטלית, אלא נובע מהמודעות הגבוהה של הגוף – מהאני העליון.

למה הדבר דומה? לכניסה לעיר עתיקה מוקפת חומה. אפשר להיאבק ולהיכנס על ידי שבירה בשימוש בכוח של החומות העבות, ואפשר גם לבחור בשער המתאים, בזמן המתאים ולהיכנס בקלות.

כך מתבצע הריפוי באמצעות שיטת ‘איזון חיים’: האני העליון בוחן את כל הגורמים המשפיעים על חוסר האיזון: ברמה הפיסית, הרגשית, המנטלית, הרוחנית ואת ההשפעות הסביבתיות, מזהה איזו אנרגיה נחוצה להשגת איזון, מאיזה שער עליה להיכנס אל הגוף ועם איזה נקודות גוף לעבוד.

לצורך האצת והעצמת תהליך האיזון נעזרים בכרטיסי וורטקס – כרטיסים מגנטיים המוטענים בתדר גבוה, המשפיעים על השדה האלקטרומגנטי שמסביבם ומנטרלים תופעות סביבתיות פוגעניות.

השיטה מובילה אותנו לסיבה השורשית של חוסר האיזון ואינה מנסה לטפל בסימפטום. היא מתייחסת לאדם כשלם, מכבדת את סדר העדיפויות של האני העליון ומטפלת בנושא רק עם קבלת רשותו ובהתאם לעדיפות.

להיות מטפלים בשיטה

כדי ללמוד את שיטת ‘איזון חיים’ אין צורך בידע לימודי מוקדם. עקרונות השיטה פשוטים וקלים ליישום וכל אחד יכול ללמוד אותה, הן לצורך מקצועי כמטפלים והן לצורך ריפוי עצמנו ובני משפחותינו.

מטפלים מתחומים שונים יכולים לשלב את השיטה בטיפול בו הם מתמחים ולהעצימו באופן משמעותי.

הלימודים משלבים ידע תיאורטי והתנסות חווייתית ובסיום כל שלב בהכשרה מזכים בתעודה מטעם אירגון LIFE ALIGNMENT העולמי.

קורסי ההכשרה מתקיימים לאורך כל השנה ברחבי הארץ ע”י מורים מוסמכים ופעמיים בשנה מתקיימים מפגשי העמקה מקצועיים עם המאסטר הילר ד”ר ג’ף לוין.

שינוי גודל גופנים