איכות החיים שלנו מושפעת מהרבה גורמים. כולנו משתדלים להיטיב את חיינו ככל שנוכל על ידי שיפור איכות המזון שאנו אוכלים, רמת המתח בחיינו ואיכות מערכות היחסים שלנו עם אחרים. אולם, מעטים בלבד מודעים לנושא המתח הגיאופטי.

כדור לכת ארץ שלנו בנוי מרשתות מגנטיות. ידוע לנו על הקטבים של כדור לכת ארץ (כדוה”א), אבל אנחנו פחות מודעים להשפעה שאנו סופגים יום יום, שעה שעה מהרשתות המגנטיות המרכיבות את כדוה”א. הרשתות קרויות על שם המדענים שגילו אותן: רשת הרטמן, רשת קרי, רשת בנקר.

אנשים העובדים עם האיכות האנרגטית הסביבתית מרגישים את התנודות בשדות האלקטרומגנטיים הנובעים מהאדמה שהם מזוהמים ומייצרים מתח גיאופטי. לא רק הרשתות מייצרות את המתח הגיאופטי. זרמים תת-קרקעיים, מערות תת-קרקעיות, שבר בשכבות העמוקות של האדמה, גם הם משפיעים על המתח הגיאופטי שאנו סופגים.

ד”ר ג’ף לוין, שעסק באדריכלות, רגיש לאנרגיה הסביבתית והוא מזהה את התנודות שיוצרות את המתח הגיאופטי. ביום הסדנא ג’ף יסביר על המתחים הגיאופטים השונים ויאפשר למשתתפים לחוות את החותם האנרגטי של כל סוג מתח גיאופטי.

בשיטת ‘איזון חיים’ קיימים כלים שמגנים עלינו מפני הנזקים של המתח הגיאופטי. זאת על ידי הפיכת המתח הזה להרמוני עם הגוף שלנו, במקום שתהיה דיסהרמוניה בינינו לבין הגורמים למתח הגיאופטי. יש לכך השפעה ישירה על הבריאות שלנו ועל איכות החיים שאנו מנהלים. מומלץ מאוד להיות מודעים להשפעות האלה ולדעת שיש כלים לנטרל אותן.

* אין דרישות מוקדמות. סדנה פתוחה לקהל.

שינוי גודל גופנים