מתח גיאופטי- יום התנסות בהנחיית ד”ר ג’ף לוין

Friday    |    09:00 - 15:00 (12/09/2016) , Duration: 06:00 Place: מלון מטרופוליטן, רח' טרומפלדור 11, תל אביב
Categories: ,

Enter your Google Maps API key on Theme Options Page.


איכות החיים שלנו מושפעת מהרבה גורמים. כולנו משתדלים להיטיב את חיינו ככל שנוכל על ידי שיפור איכות המזון שאנו אוכלים, רמת המתח בחיינו ואיכות מערכות היחסים שלנו עם אחרים. אולם, מעטים בלבד מודעים לנושא המתח הגיאופטי.
כדור לכת ארץ שלנו בנוי מרשתות מגנטיות. ידוע לנו על הקטבים של כדור לכת ארץ (כדוה”א), אבל אנחנו פחות מודעים להשפעה שאנו סופגים יום יום, שעה שעה, מהרשתות המגנטיות המרכיבות את כדוה”א. הרשתות קרויות על שם המדענים שגילו אותן: רשת הרטמן, רשת קרי, רשת בנקר.
אנשים העובדים עם האיכות האנרגטית הסביבתית מרגישים את התנודות בשדות האלקטרומגנטיים הנובעים מהאדמה שהם מזוהמים ומייצרים מתח גיאופטי. לא רק הרשתות מייצרות את המתח הגיאופטי. זרמים תת-קרקעיים, מערות תת-קרקעיות, שבר בשכבות העמוקות של האדמה, גם הם משפיעים על המתח הגיאופטי שאנו סופגים.
ד”ר ג’ף לוין, שעסק באדריכלות, רגיש לאנרגיה הסביבתית והוא מזהה את התנודות שיוצרות את המתח הגיאופטי. ביום הסדנא ג’ף יסביר על המתחים הגיאופטים השונים ויאפשר למשתתפים לחוות את החותם האנרגטי של כל סוג מתח גיאופטי.
בשיטת ‘איזון חיים’ קיימים כלים שמגנים עלינו מפני הנזקים של המתח הגיאופטי. זאת על ידי הפיכת המתח הזה להרמוני עם הגוף שלנו, במקום שתהיה דיסהרמוניה בינינו לבין הגורמים למתח הגיאופטי. יש לכך השפעה ישירה על הבריאות שלנו ועל איכות החיים שאנו מנהלים. מומלץ מאוד להיות מודעים להשפעות האלה ולדעת שיש כלים לנטרל אותן.

הסדנה פתוחה לראשונה לקהל הרחב.
נשמח לראותכם ולחוות איתכם את ההשפעה של הגורמים השונים למתח הגיאופטי.

יום שישי 9.12.2016

08:00-09:00 התכנסות
09:00-15:00 סדנה

ההשתתפות מותנית בהרשמה ובתשלום מראש!

מספר המקומות מוגבל.
500 ₪ בהרשמה מוקדמת בתשלום עד 20.11.2016 ולאחר מכן 600 ₪ ובהיוותר מקום פנוי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לגילה שרצקי:

טלפון: 03-6731117

מייל: bat_is@zahav.net.il

להרשמה ישירות בלחיצה כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים